02 Nisan 2013 #1720188

Turkcell Gençturkcell Sinema Bileti Kampanyası!

Aktif Turkcell abonesiyim ve her türlü hizmet indirim ve kampanyalarından yararlanmaktayım özellikle de gencturkcell sinema kampanyasından. Sorun şu ki son 3 haftadır anlatılana göre sistem değişikliğine gidilmiş. artık şifreyi onlar pos cihazından numaraya gönderip şifreyi kendileri alıyorlar. buraya kadar herşey mükemmel fakat sorun şurada başlıyor. Biz şifre talep edince gelen ile onların yolladığı aynı artı hat sahibinden başkası da kullanamıyormuş ki şu yukarıda anlattığım mantıkla bu mümkün değil. Birisi arkadaşından alıp pekala evet mesaj geldi şifre bu diye kullanabilir. Hem müşteriler hem personel zor durumlarda kalıyor. Bunu en kısa zamanda çözmeniz gerekli. .

Mehmet 138 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizi 09.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön