07 Aralık 2013

Turkcell Geçmiş Döneme Ait Borç Çıkardı!

2005–2006 tarihleri arasında kullanmış olduğum 532273**** numaralı Turkcell hattımı 2006 tarihinde kullanıma kapatmış bulunmaktayım. Son faturamda ödenmesi gereken tutarım yüksek olduğundan ödemesi avukat A. Y. aracılığı ile geciktirilerek 26 Haziran 2010 tarihinde A. hanımın belirttiği borcumu kapatıp zaman içerisinde Turkcell'den borcum bulunmadığına dair belge almış
bulunmaktayım.


Kasım 2013 tarihinde bana Turkcell'den dönüş yapılarak 2005 dönemine ait 25 tl civarında borcum göründüğü söylenmiştir. Gerekli görüşmelerimi sağlayıp A. hanımın söylediği tutarı ödediğimi bildirip ve geçmiş döneme ait ödeme makbuzlarımı kaybettiğimi beyan etmiş bulunmaktayım.

Mahmut 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön