18 Ekim 2014

Turkcell Geçmek İstediğim Paket Müşteri Hizmetleri Tarafından Onaylanmıyor!

Mevcut kampanyamdan geçmek istediğim paket Kaçmaz 35 yıllık abonelik kampanyası. İnternet sitesinde paket geçiş şartlarını incelediğimde şu bilgilere rastladım; Yıllık abonelik kampanyasından son 90 gün içinde faturalı Yeni Genç Tarife’ye yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan geçen aboneler ile Ben Yaptım 500, her Yöne Ben Yaptım 500, ben Yaptım Minik, ben Yaptım 700, ben Yaptım Eko, kaçmaz İkili ya da Kaçmaz 25 Paketlerindeki aboneler faydalanabileceklerdir. Bu bilgilere göre benim pakete geçmem gerekirken müşteri hizmetleri geçemeyeceğimi iddaa ediyor. Katılım bilgileri Turkcell.com'a ya hatalı girilmiş yada mh yanlış bilgi veriyor. Yetkili kişinin tarafıma ulaşmasını istiyorum.

Fatma 487 Okunma

Cevaplar

  • Fatma'nın Teşekkür Mesajı26 Ekim 2014

    Konu hakkinda bana ulaşan musteri temsilcisi sorunumu cozdu kendisine çok teşekkür ederim

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 24.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön