04 Eylül 2013 #1991948

Turkcell Geçiş Ücreti Alıyor!

Necatibey Turkcell kurumsal bölümünden müşteri temsilcisi T... bey daha uygun diye hattımın kurumsala taşınması için gerekli işlemleri yaptı ancak bir ay geçmesine rağmen ben aynı ücreti ödüyorum. Geçiş aşamasında benden 70 TL ücret aldılar. Şimdi kurumsaldan memnun olmadığım için tekrar kamucelle geçmek istedim benden tekrar bu ücreti istediler. Ücreti ödemeden kamucellden ayrılmak için hattı tamamen kapatmak istedim ancak onun içinde ücret istediler. Şimdi aynı ücreti ödüyorum ancak daha az konuşuyorum. Çok mağdurum çok zoruma gitti.

Meyrem 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 06.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, kurumsal hattan bireysel hatta geçiş süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön