19 Mart 2015

Turkcell Gayrettepe'de 2 Yıldır Devam Eden İnternet Çekim Problemi!

İstanbul Gayrettepe bölgesinde, gündüz saatlerinde internet bağlantı hızı çok düşüktür. İlgili sorun firma yetkililerine ilk olarak 24.01.2013 tarihinde 230**33 No.lu talep ile iletilmiştir. İlerleyen zamanlarda aynı sorun yaşanmaya devam etmiş ve 364**374,44***030 No.lu talep numaralarıyla firma ile yeniden temasa geçilmiş ancak bir çözüm elde edilememiştir.


Neticede, 2 yılı aşkın süredir bu sorun yaşanmaya devam etmekte, bedelini ödediğimiz hizmeti alamamaktayız. Bununla beraber firma tarafından hiçbir çözüm de üretilememektedir.


Not: Aynı bölgede Avea ve Vodafone müşterileri sorunsuz olarak internet hizmeti almaktadır.

Hasan 174 Okunma

Cevaplar

 • Hasan12 Temmuz 2015

  İlgili sorun halen devam etmektedir. Haziran ayında kurulacağı söylenen yeni baz istasyonu ya kurulmadı ya da çalışmıyor. Çekim problemi aynı şekilde devam etmektedir.

 • Hasan23 Mart 2015

  Yeni bir baz istasyonu kurulumu yapılarak sorunun çözümleneceği iletildi.

 • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2015

  Müşterimiz ile 23.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kapsama alanı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön