04 Şubat 2015

Turkcell Garanti Kapsamındaki Telefonun Arıza Süresi Aşıldı!

Garanti kapsamındaki telefonun tamir süresi aşımına uğradığından dolayı Maltepe kaymakamlığı ilçe tüketici hakem heyeti başkanlığı lehime karar vererek 12.01.2015 tarihli "552.00" TL ödeme kararı çıkmasına rağmen Aydın Elektronik ödememekte Israr etmektedir. Dava itiraz yolu dolduğundan icraya verilecektir. bu duruma mahal verilmemesi ve paranın tarafıma ödenmesi gerekmektedir.

Sibel 1.076 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimiz 09.02.2015 tarihinde talebine istinaden arandı, sorunun çözümlendiğini iletti. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön