14 Ekim 2016 #6683914

Turkcell Garanti Kapsamında Ürün Onarılmadan Teknik Servis KVK Tarafından Gönderilmesi

Faturama kontratlı olarak almış olduğum iPhone 5S telefonumu dokunmatik çalışmaması, arka kapak renk atması şikayetiyle garanti kapsamında Kayseri Turkcell form merkezinizden gönderdim. 15 gün sonra telefonum ekte belirtmiş olduğum KVK teknik servis tarafından hiçbir işlem yapılmadan,15 gün telefonsuz kalarak 10 iş gününü aşarak yedek cihaz hizmetide de verilmeyerek yapılan işlem açıklamasında vida açılmadığından işlemsiz iade edildi. Hem teknik sorunumu gideremiyor, hem de telefonsuz kalarak müşteri memnuniyetsizliği, telefon onarılmadan olduğu gibi geri gönderilmiştir. Konu hakkında acil yardım destek vede geri dönüşlerinizi rica ederim.

Kadir 97 Okunma

Cevaplar

 • Kadir03 Kasım 2016

  Garantili göndermiş olduğum iponE5 s telefonum Turkcell TİM üzerinden KVK teknik servise gönderiliyor 3 hafta gelmiyor, geldiğinde ise KVK teknik servisin cevabı vida açılamadığından ürün iade edildi. KVK teknik servis iPhone yetkilileri ile görüşün diyor iPhone ise tam 2 haftadır ilgili sorunumu giderememiş olup tam bir müşteri memnuniyetsizliği yaşatmışladır. Bi daha Turkcell kalitesinde kvk-iPhone telefon almak mı asla: ( ( (

 • Kadir24 Ekim 2016

  hiçbir çözüm ve sonuç bildirilmemiş olup ilgili tarafıma verilen evrak ile tüketici mahkemesine başvuracağımı belirtmek isterim

 • Kadir14 Ekim 2016

  Turkcell kalitesi adı altında faturalarımıza kontratlı telefon satışı yaparken cihaz Turkcell garantisi altındadır ibaresini kullanmakta garanti kapsamındaki cep telefonuma halen çözüm üretilememesi Turkcell ve KVK yetkilileri adına üzücü bir durum olsa gerek. telefonumdaki detaylarda belirtmiş olduğum arıza dvm emekte olup, hALEN onarım, mÜŞTERİ memnuniyeti tarafıma sağlanamamıştır.

 • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2016

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kadir14 Ekim 2016

  maduruyetimin giderilmesi adına Turkcell kalitesi garantisi altında faturama kontratlı olarak aldığım ve halen garanti kapsamında olan telefonumun Turkcell tım üzerinden KVK teknik servis iletilerek 20 gün sonra hiçbir işlem yapılmadan gönderilmesinin bir an önce giderilmesini rica ederim.

 • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön