16 Ekim 2017

Turkcell Funboo Tarafından Onaysız 20 TL Para Çekmiştir

Facebook'ta karşıma çıkan anketi doldurduktan sonra Paycell hesabımdan Funboo tarafından 20 TL para çekilmiştir. Olaydan hemen sonra iptalini gerçekleştirdim. Facebook'ta spam olarak belirledim. Turkcell bir an önce duruma el atsın. İptal etmek için alınan SMS ücreti dahil 20 TL'nin ödemesini tarafıma gerçekleştirsin. Ben böyle bir saçmalık görmedim. Parayla ilgili olan her şey SMS kontrolü ve şifre ile gerçekleştirilir. Bu durum nasıl gerçekleşebildi? Bu kadar şikayete rağmen Turkcell neden siteyi kapattırmıyor?

Ezgi 1.977 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2017

    Müşterimiz ile 17.10.2017 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön