04 Eylül 2013 #1993194

Turkcell Fixmobi Adına Her Hafta Ücret Yansıtmış!

2 yıldır 1 yıllık Turkcell taahhütlü kamu vınn kullanıcısıyım. Fixmobi diye bir şeye üye olunduğu bildirilerek faturama ücret yansıtılmıştır. Müşteri temsilcisiyle yapılan görüşmede 25 Ağustos 2013 tarihinde belirtilen yerle ilgili işlem yapıldığını; fakat bu süreçte kota dolumunun daha önceden gerçekleştiği için hiçbir işlem yapılamadığı halde tarafıma her hafta için ücret yansıtılmıştır.


Ayrıca ücret sınırlı olan bir ürünün sizden herhangi bir onay / izin gelmeden giriliyor olunması sizin kampanya için belirttiğiniz sözün güvenilmediğini belirtmektedir. Gerekli ücretin ve bilginin tarafıma verilmemesi durumunda hattın sözleşmesi süresi bitiminde şahsıma ait 2 vınn paketinin kapatılacağını bildiririm.

Sercan 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 14.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, katma değerli servis kullanımları hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön