06 Mayıs 2013 #1780007

Turkcell Fırsatımı İstiyorum!

"Haftalık 50 TL konuşma kazanmak için fırsat yaz 2222'ye ücretsiz gönder, sevdiğin markaların sana özel fırsatlarından haberdar ol!" Böyle bir mesaj aldım Turkcell'den dediklerini yaptım ve "Talebiniz sisteme iletilmiştir. En kısa zamanda onay mesajı tarafınıza iletilecektir." bu mesajı aldım fakat hediye 50 TL hesabıma yüklenmedi.Yine sözünde durulmayan bir reklam daha!

Tuğçe 26 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizi 10.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön