25 Ekim 2016 #6774346

Turkcell Finansman Sorunu

7. ayda iPhone 5S taksitli satın aldım. 1. taksiti zamanında ödememe rağmen bugün bana gelen Turkcell Finansman mesajında ilk taksidiniz faturanıza yansıtılmamış denerek 2 taksit birden alınıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda finansmana yönlendiriyorum denerek 27 dakika telefonda bekletildim ulaşamadım. Fatura geçmişime bakılırsa 1.taksit ödenmiş görünmekte. Acil dönüş istiyorum.

Tuncay 59 Okunma

Cevaplar

 • Tuncay08 Kasım 2016

  Https://www.sikayetvar.com/turkcell-finansman-sorunu-1 Daha önce belirttiğim sorun sonuca ulaşmamıştır. Bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm bana şöyle dendi: "Anladım, kontrol ettiğim bilgiye istinaden incelenip bilgi verilecektir uyarısı bulunuyor ancak talebiniz şu anda kapalıdır. " Bugün faturamın son günü tahmin ettiğim gibi bekletildim. Ne olursa olsun ödemeyeceğim. Acil ilgi bekliyorum.

 • Tuncay04 Kasım 2016

  Şikayeti yazalı tam 10 gün oldu incelemeden sonra dönülecek dendi. Neyi inceliyorsunuz hala? Bende ödediğime dair ekran görüntüleri var isterseniz ben size yardımcı olayım? Son ödeme gününü bekliyorsunuz belli bekleyin ödemeyeceğim.

 • Tuncay28 Ekim 2016

  3 gündür yaptığım şikayet hala incelenmekte ve fazla alınacak olan ücret aylık faturama yansıtılmıştır. Ve son ödeme olarak Kasım 7 denmektedir. Aynen dediğim gibi inceleme süresi faturama yansıtıldıktan sonra başlatıldı ya da oyalanmaktayım hala. 3 gündür ne inceliyorsunuz? 1. taksiti zamanında ödediğimi göremiyor musunuz fatura geçmişinden? Tüm taksiti aldığım cihazları satarak ödeyeceğim. Yazık

 • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

  Müşterimiz ile 27.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Tuncay25 Ekim 2016

  Bana geri dönüş yapmak için faturaya işlenmesini bekliyorsunuz sanırım hala beklemedeyim. Faturaya işlense bile ödemeyecek, işlemlerde bulunacağım

 • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön