24 Eylül
Yorum Yap
#10944411

Turkcell - Financell Haksız Kazanç Elde Etmesi.

1. Sorunum.
Dükkanımın gelen aramaları için cep telefonu aldım ve yeni bir hat aldım Turkcell finanscell'den iki telefonumun hattını tek bir faturada olmasını istedim birkaç ay tek fatura geldi sonrasında ayrı ayrı bana fatura çıkardılar ve 4 ay ödemediğimi söyleyip bugün son günü deyip toplam tutarını bana ödettiler avukat ile tehdit edip. Ben zaten o kadar para ödemek isteseydim taksitle almaz, sana faiz vermeyip alırdım uyanıklık sizden soruluyor maalesef.


2. Sorunum


8 GB İnternet paketim + Ay içerisinde haftalık 3 kere 4 GB internet aldığım halde + 130 m2 dükkanımın ve evimin her yerde internet olmasına rağmen 24 GB aşım yaptığımı söyleyip sürekli paramı zorla ödeten kurum.

Şenol 756 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Eylül

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları