13 Mart 2013

Turkcell Fazladan TL Çekiyor!

Sosyal Paket'e birkaç aydır aboneliğim var. Sosyal paket = SINIRSIZ Facebook ve Twitter + 20 MB internet. Facebook'a girerken herhangi bir sorun yaşamıyorum fakat Twitter'a girdiğim zaman 20 MB internetimden düşüyor. Bu yüzden Sosyal Paketi iptal ettirip Twitter paketi
almıştım fakat sonuç aynı. Yine TL düşüyor.

Birçok kez Müşteri temsilcisiyle görüştüm fakat net bir cevap alamadım. Sürekli: "Arka planda programlar açık olabilir. Twitter dışı link vs. pakete dahil değildir. Opera/Opera Mini, Blackberry bağlantı noktasından yapılanlar pakete dahil değildir. " gibi açıklamalar yapıyor. Ben bunların olmadığını söylüyorum. Ayrıca arka planda açık kalan programlar hakkında bir bilgi de verilmiyor.

Hatice 62 Okunma

Cevaplar

  • Hatice02 Ağustos 2015

    Turkcell gerekli ilgiyi gösterdi fakat istediğim sonucu alamadım. Yine de teşekkürler. Zaten operatörümü değiştirdim. ☺

  • Turkcell Temsilcisi14 Mart 2013

    Facebook'ta ve Twitter'da yer alan ancak Facebook ve Twitter dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli icerikler (ornek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detayli bilgi icin http://trcll.im/TU5H0 linkine ucretsiz tiklayabilirsiniz. Facebook ve Twitter ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Nokia cihazlarda bulunan Opera mini tarayıcısı üzerinden yapılan bağlantılar pakete dahil olmayıp ayrıca ücretlendirilir. - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön