20 Ocak 2015 #2988982

Turkcell Fazla Ücretler Yansıtıyor!

Turkcell ülkemizde çıktığı günden bu yana vınn da dahil olmak üzere ailece abonesiyiz. Hesapladım tahmini bu kuruma 10-12 bin sadece fatura ödemesi yapmışız verilen hizmete değer mi tartışılır. Son zamanlarda birçok olumsuzluklar sezdim artık güven duymamaya başladım.


1-29.90 diye anlaması güç küsürat fiyat şablonu diye reklamla başlayıp faturanın 35'i geçmez denmesine rağmen 40 TL'ye ulaşması.
2-Detayları inceleyip hesapladığımda gelen fatura ile örtüşmemesi 3-5 TL fazla nedense.
3-Artık bu da son nokta ben vına aylık 80-100 TL ortalama ödeme yapan insanım. Ek 1 hafta süre tanınıyor ve bu fatura mesaj bilgisi ile haber veriliyor ama gel 3 güne kes. 3 TL açma kapaması var oda doğru?

İlker 1.196 Okunma

Cevaplar

  • İlker22 Ocak 2015

    fatura bilgiden mesaj geliyor 14.01.2015 tarihine kadar hattınızın kesilmemesi için ödemenizi yapın diye fakat hattım ayın 10 un da kesilmiş. son güncel faturama da gecikme bedeli ile birlikte 9 TL yansımış derhal iade edin lütfen sizden gelen fatura bilgi mesajınıza itaat edin erkenden kesiyorsunuz ben 80-100 TL aylık ödeme yapıyorum erkenden hattım kesintiye uğramış bu adil davranış değil 9 TL iade edin lütfen...

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2015

    Müşterimizi 22.01.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön