02 Eylül 2013 #1988006

Turkcell Fazla Ücret Yansıttı!

Turkcell 3G vınn data hattım var. Aylık 5 gb aşımsız tarifesine üyeyim. Geçen gün siteden baktım 4 gb kullanım hakkım kalmıştı. Gün içinde 1300 mb'a yakın download yaptım ama sanki 2500 mb kullanmışım gibi kotaya yansımış. Online işlemlerdeki arkadaştan kullanım dökümünü istediğimi söyledim. Fatura kesilmeden veremeyeceklerini söyledi. Hakkımı istiyorum.

Resul 124 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizi 06.09..2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön