19 Mart 2013 #1693862

Turkcell Fazla Ödenen Para!

Hiç bir evrak gönderilmeden açılan hacizden dolayı Turkcell e olan 1000 tl lik borcum 26. 02. 2013 tarihinde bitti. Buna rağmen 300 tl fazla para ödedim. Bu fazla parayı alabilmek için hem faxs hemde mail olarak ödediğim dekontları tam 5 kere Turkcell e gönderdim ama ellerine geçen bir evrak olmadığını söyleyip beni yanılttılar.


Üstelik bu konun nedenini öğrenmek için bir yetkili kişi ile görüştüm bana hakaret içerikli kullanımda bulundu. Bu konudan dolayı artık sabrım tükendi ve halen maaşımdan kesinti var. Eğer firma yetkilileri bu konuyla ilgili açıklama yapmaz ise hem resmi bir gazeteye ilanı verip hemde hakaret ettiklerinden dolayı Turkcell firmasından şikayetçi olacağım.

Ertuğrul 21 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 16.03.2013 tarihinde görüşme kayıtları dinlenmiş olup inceleme sonucu hakkında müşterimize bilgi verilmiştir. Müşterimizde yasal takip ödemeleri hakkında bilgi verebilmek için ulaştırması gereken evraklar hakkında bilgi verilmiştir. Evraklar tarayıcı üzerinden ekli döküman olarak [email protected] adresine gönderilebilir. Konu ile ilgili ulaşan faks bulunmadığı için inceleme sağlanamamıştır.Talep edilen evrakların eksiksiz ve okunaklı şekilde ulaştırılması durumunda incelemeler sağlanarak müşterimize bilgi verilebilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön