07 Aralık 2015

Turkcell Fazla Fatura Yansıttı

Senelerdir Turkcell müşterisiyim. Emekli öğretmenim. Geçen ay Hong Kong ile görüşme yaptığım Öne sürülerek, Turkcell yüksek fatura kesti. Bir yanlışlık olduğunu söylememe rağmen haksız yere bana fazla fatura kestiklerini ve ödemezsem hattımı keseceklerini söylediler. Dediklerini de yaptılar. Senelerdir aynı hattı kullanıyorum, geçmişe bir baksalar Hong Kong' u bir kere aramamışım. Bu büyük haksızlık. Hattımı Turkcell'den alacağım.

Goksel 56 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 09.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize güncel faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön