22 Eylül 2015

Turkcell Fazla Fatura Ve Paket Sorunu!

Merhaba yıllardır Turkcell kullanıcısıyım çoğu zaman mağdur etse de yine kullandık ama en son faturamda diğer ücretler diye bir ödeme tutarı gözüküyor ve pakete ödediğimden de fazla! 22 ₺ yerine gelen fatura tam 70₺! Tim'e gittiğimde aşım yapmışsınız dedi ama öyle aşırı derecede bir aşım söz konusu değil! Düğer ücretler adı altında resmen soygunculuk yapıyorsunuz. Ve de paketimin yıllık aboneliği bittiği için aradınız ve yenileneceğini söylediniz bende onayladım ama şu da var ki benim paketim de otomatik durma özelliği vardı ama siz yapmamışsınız bunuda daha sonra öğrendim bu konuda da şikayetçiyim! Tüketici Hakları Mahkemesine gideceğim, resmen kandırıyorsunuz!

Aytunç 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2015

    Müşterimizi 22.09.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön