25 Nisan 2013 #1762137

Turkcell Fazla Fatura Tutarı!

Faturalı hattımdan sms paketi alarak ve e-fatura aboneliğim dolayısıyla firma tarafından 10000(akşam 9 dan sabah 9 a) hediye mesaj hakkı tarafıma tanınarak kullandım. Nisan ayı faturam olan faturamın 4 katı geldi. Firma müşteri hizmetlerini arayıp sorunumu bildirdim ve fazla mesaj kullanıldığı ve bu yüzden faturamın arttığı bilgisi verildi.Böyle bir kullanım yapmadığımı belirttim ve ayrıntı talep ettim.Bir hafta içerisinde göndeririz denmesine rağmen hala tarafıma bir ayrıntı dökümü gönderilmedi.

Yusuf 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizi 01.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön