24 Mart 2014

Turkcell Fazla Fatura Gönderdi!

Hattımı faturasızdan faturalıya geçirdim taahhüdde bulunmadım. Tarife tutarı 27 tl idi. Tekrar tekrar sordum 1 tl dahi bir fark olmasın dedim olmaz dediler. Geçen ay bilgim dahilinde olmadan 1 tl'lik internet tanımlamışlar. Aradım iptal ettirdim. Şimdide yeni kesilecek faturam için mesaj geldi güncel tutarınız 31 tl'dir Diğer ücretler 4,8 TL diye. Turkcell gerçekten güvenilir bir firma değil. Faturamın düzeltilmesini rica ediyorum.

Serap 62 Okunma

Cevaplar

  • Serap24 Mart 2014

    şikayyetimle ilgili bana hiç bir açıklayıcı cevap verilmemiştir. Böyle bir mesaj görmediklerini söylediler sadece. O halde niye böyle bir msj geldi cevabını öğrenmek istiyorum. Ayrıca önerilen çözüm yoluda kimliğimle ile birlikte bir bayiiye gidip hattımı faturasıza çevirmek .!!!!!

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.03.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön