16 Ocak 2014

Turkcell Fazla Fatura Gönderdi!

Turkcell internet ve telefon hattımdan girdiğim internet sitesinden dolayı benim istem dışı bir site aracılığı ile abone olduğumu söyleyerek bana çok üst düzeyde fatura çıkardılar. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise girmiş olduğunuz web sitesine abone olduğunuzdan dolayı bu ücret geldi ve ödemekle yükümlüsünüz şeklinde bilgi verdiler.


Benim Turkcell şirketi ile yapmış olduğum sözleşme var fakat kesinlikle abone ve onay vermediğim. ve hiçbir şekilde taahhüt vermediğim bir siteye bedel ödetiyorlar. 530733**** internet hattıma ekstra 40 tl telefon hattıma da yaklaşık 80 tl gibi rakamlar çıktı.

Sefa 52 Okunma

Cevaplar

 • Sefa22 Ocak 2014

  türkcell müşteri hizmetleri kesinlikle yardımcı olamıyor ve sorulara cevap veremezken türkcell ile ilgili yaşadığım durum ilgili çözüm hala yok. ve yetkili bir muhattap bulamıyorum.

 • Sefa20 Ocak 2014

  532 nolu müşteri hizmetleri bei aradı müsait olmadığımdan dolayı telefonu açamadım. 532 nolu müşteri hizmetlerini aradım ve müşteri hizmetlerindeki görevli konuyla ilgili yardımcı olamadı. tekrar dönüş yapmanızı rica ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimizi 20.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sefa17 Ocak 2014

  turkcell müşteri hizmetlerini ile görüşme yaptım ve görüşme yaptığım bulunduğum konu hakkında bilgi verdim. fakat konu ile ilgili aynı sorunu yaşadığını ve faturamı ödedim şeklinde cevap verdi.

 • Turkcell Temsilcisi17 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön