15 Ocak 2015

Turkcell Fazla Fatura Çıkarıyor!

Akıllı faturam var, faturam hepsi bir arada olmasına rağmen 1000 dk konuşma, 1000 adet SMS, 1 GB internet olduğu halde 400 dakikadan sonra fazla fatura ödemesi çıkaran bu Turkcell firmasına hukuki olarak dava açıyorum. Turkcell'i aradığımda hata olmuş siz bu ödemeyi yapın diğer sonraki gelen faturadan düşeriz diyen Turkcell'e güvenilmez. İnsanların bu şekilde cebindeki parayı alan Turkcell sizleri Allah'a havale ediyorum.

Dilek 1.047 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön