15 Temmuz 2016

Turkcell Fazla Fatura

Bu Turkcell bugüne kadar gördüğüm müşteri sorunlarına en duyarsız firma. Buradan, mailden ve öncesinde telefonlar ile yaptığım birçok şikayete dönüş yapmadı. Bu konuyu cevaplayacak müşteri temsilcisine "benim aramam dışında Turkcell bir kez beni bu sorunlara cevap olsun diye arayıp de merhaba demişse" helal olsun diyeceğim. Yine aynı konu! 45 TL'lik fatura yine 60'dan fazla geldi özette ek 1 GB, akıllı dünya vb.. eklenmiş, bir önceki şikayet mailimde de "yav bunlar ne diye mesaj attım" cevap vermediler, ben bunları aylar önce bir kez aldım, abone de değilim. Yani bu operatöre geçtim geçeli her ay minimum 60 TL - 70 TL ödedim. En son yurtdışı için paket aldığımda da dakikaya dikkat etmeme rağmen yine fazla kestiler yine cevap yok. İlk geçiş yaptığımda da aynısı.

Yukarıdaki mail toplu şikayet içermektedir. Lütfen arayın; bir sesinizi duyayım ve cevaplarınızı!

Ahmet 115 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 20.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön