08 Nisan 2013 #1731758

Turkcell Fazla Fatura!

Her yöne 500 dk 19 lira olan kampanyası ile hattı açtırdım. Fakat fatura gelince bunun her yöne 250 dk olduğunu diğer 250 dakikanın sadece Turkcell içine olduğunu öğrendim. Ve ayrıca bana hiç söylenmeyen yıllık 60 lira vergi ücretini öğrendim. Aylık 14 liraya kotası dolduğunda duran internet paketi aldım.


İnternet kesilmemesine rağmen 15 liralık geçim ücreti yansıtılmış faturama. Bunlara kızıp ikinci ay, üçüncü ayın faturası kesilmeden hattımı kapatma talebinde bulundum ve kapattım fakat üçüncü ayın faturası da borç olarak kesildi. 3 ayda 126 lira olması gereken toplam borç şuan 250 civarında gözükmekte. Normal durumun 2 katında fatura yüklediler. Gerekenin yapılmasını arz ederim.

Serkan 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön