25 Mart 2013 #1705297

Turkcell Fazla Fatura!

2 Yıl kadar önce Türkcellden 24 ay taahhütlü internet (4GB) satın aldım. 24 ayın sonunda bir Türkcell iletişim merkezine giderek bu taahhütümün süresinin dolup dolmadığını kontrol ettirdim. İletişim merkezi 24 aylık taahhütümün sona erdiğini bildirdi. Bende 4 GB iptal ettirip, daha uygun olan 5 GB internete üye oldum.


Ama Türkcell bana ay sonunda hem 4GB hemde 5 GB internet ücretini ödemem için 73.80 TL.lık fatura gönderdi.(Bu ay içinde kullandığım internet 1,5 GB ) Bende müşteri hizmetlerini arayarak bu yanlışlığın düzeltilmesini istedim ama hiç kimse yardımcı olmadı. Bu Haksız kazançtan dolayı Türkcell iletişim şirketini kınıyor İptal olan 4GB internet ücretinin tarafıma iadesini bekliyorum.

Ramazan 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön