02 Temmuz 2013

Turkcell Fazla Çekilen Fatura Tutarını İptal Edemiyor!

Bugün Turkcell internet şubesi üzerinden faturamı ödeme işlemini gerçekleştirmeye çalıştım. İşlem sırasında onaya bastıktan sonra sitem hata verdi. Ben bu işlemi 3 kere daha denedim ve üçünde de hata verdi. Sistemden çıkıp tekrar girdiğimde ödenmemiş kısmında fatura olmadığını gördüm.


Hemen internet bankacılığına giriş yaptım ve fatura tahsilatının 4 kere yapılmış olduğunu farkettim. Bankamla görüştüm ve bana iptal edilmesi gereken provizyon kodlarını verdi. Konuyla ilgili Turkcell'le görüşmem gerektiğini söyledi. Ama Turkcell ne yazık ki yanlış çekilen faturayı iptal etmiyor.

Nurhan 68 Okunma

Cevaplar

  • Nurhan19 Mart 2014

    hiçbirşey çözülmedi. Herşey yasal sınırlar içerisinde 7 gün içerisinde olcak şekilde tam 7. gün geri ödemesi yapıldı... Ne yazıkki durumla ilgili özür bile dilenmedi. Herşey sadece sistemin küçük bi hatası olarak nitelendirildi.

  • Nurhan03 Temmuz 2013

    ilk defa 3 gün sonra arandım. Sorun hala cozulmedi bana prosodürü anlattılar. Turkcell benden 300tl fazla para cekti ve bunu 3 gundur geri veremiyor. En erken 7 gun icerisinde alıcagım soylendi bugun. Tam bir rezillik...

  • Turkcell Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön