13 Nisan
Yorum Yap
#10335880

Turkcell Faturaya Yansıtılacak Tanımlamanın Kullanıcı Onayı Dışında Devreye Alınması  İptal Edilmeme

Turkcell'den 1 dakika ara ile almış olduğum 2 SMS ile aylık paketimin tamamlandığı 12 TL karşılığında 1 GB ek tanımlama yapıldığı yönünde mesaj aldım. İnternet üzerinden çağrı merkezi görevlisinden bu tutarın faturaya yansıtılacağını ve iptal edilemeyeceğini öğrendim.


İznim dışında "fayda" ismi ile faturama yansıtılacak tanımlanın yapılması, onayımın alınmamasını doğru bulmadığımı, iptalini istemiş olmama rağmen sürecin bu şekilde tanımlandığı bilgisini aldım. Uygulamayı doğru bulmuyorum, düzeltme/değişiklik yönünde tavsiyenizi rica ediyorum.

Yesim 1.267 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.04.2018 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yesim13 Nisan

    Merhaba, şikayetim ile ilgili detayları baş vurumda ayrıca çağrı merkezi ile yapmış olduğum yazışmalarda bulabilirsiniz. Faturama yansıtılmak istenen tanımlamanın iptali için yardımınızı rica ederim. İyi çalışmalar

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler