18 Mart 2013 #1690469

Turkcell Faturaya İtiraz ve İade Talebi!

535775***** hattımı mart 2011 de tüm borcunu ödeyip kapadıktan sonra 25,07,2011 tarihinde icraya verilmiş olarak tekrar bu operatörle karşı karşıya geldim.Mart ayında kullanmadığım 98.99TL lik internet kullanımı diye ödettiğiniz tutarı müşteri memnuniyeti adına tekrar bana iade ederken daha sonra haberim olmaksızın bir ay sonra tekrar bana fatura etmenizle 300 TL Avukat masrafıyla bu tutarı ödemek zorunda kaldım Ancak Hakem heyetine başvurumu yaptım ve bu parayı sizden fazlasıyla geri alacağım.Ve tanıdığım tüm insanlara da Turkcell in kendi yanlışlarını insanlara fatura ettiğini söylüyorum söylemeye devam edeceğim.Ya bu konuda bir çözüm üretsin koskoca Turkcell yada hakem heyeti ile alacağım.

Derya 68 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizi 18.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön