26 Mart 2016

Turkcell Faturaya Ek Aldığım Telefon Bozuk!

Vestel Venüs telefon aldım ilk 3 ay fazla sorun çıkarmadan kullandım ondan sonra sürekli sorun deli etti beni, servise götürüyorum yok cihaz sorunlu ve bunu kabul etmiyorlar Turkcell'e bu cihazda kalsın sizde hattımı kapatacağım diyorum yok cayma bedeli iyicene deli oldum. Allah'a havale ettim ve bildiği gibi yapsın pazartesi tüketici hakem heyetine gidiyorum ve V***'a geçiyorum ister kabul etsin isterse etmesin yeter Turkcell'in beni mağdur ettiği. 100 lira fatura ödüyorum ve telefon kapalı.

Ömer 86 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön