14 Ekim 2016 #6686434

Turkcell Faturaya Aşım Ücreti Yansıdı!

Tarafıma 16 Eylül'de abonesi bile olmadığım "Dergilik" uygulamasına ilişkin 5 GB internet verildiği mesajı geldi. Daha önce de başka uygulamalara ilişkin 1 GB vs. sürekli internet tanımlandığı için internetimi ona göre kullandım, tarafıma gelen 1 GB 10 TL mesajlarının yanlış olduğunu düşünüp düzeltilmesini istemek üzere müşteri hizmetlerini aradığımda bu internetin sadece o uygulamada geçerli olduğunu öğrendim.


Mesajı tekrar okuduğumda küçük bir kelime oyunu ile mesajda 5 GB internet verildiği algısı yaratıldığını (daha önce verilenler gibi) fark ettim. Bu süreçte de faturama 20 TL aşım ücreti yansıdı. Turkcell kelime oyunları ile cebimdeki parayı almaya çalışıyor, yazıklar olsun. Bu aşım ücreti düzeltilmezse diğer ay başka operatöre geçiş yapacağım. Yaşım 35 Allah ömür verirse 40-50 sene daha telefon kullanırım ama 20 TL için her ay 60 TL ödeyen müşteriyi kaybediyorsunuz, haberiniz olsun!

Tamer 3.253 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön