25 Mayıs 2015

Turkcell Faturasız Hatta Geçiş Talebim Alınmadı.

506 *** ** 98 No.lu Turkcell hattımın sözleşmesi 27 Mayıs 2015 de bitiyor. Turkcell müşteri hizmetlerini 23 Mayıs cumartesi akşam saat 22.00 gibi arayarak faturalı hattımın sözleşmeden sonra faturasız hatta dönüştürülmesi talebinde bulundum. Fakat müşteri temsilcisi bu aydan sonra yeni bir fatura gönderileceğini ancak ondan sonraki ayda talebimi gerçekleştirebileceklerini söyledi ve bunu ancak bir iletişim merkezinden yapabileceğimi söyledi.
Sayın yetkililer; sözleşmemin bitmesine 3 gün kala talebimin alınmaması ve ekstra bir fatura daha çıkartılması vatandaş olarak mağdur edilmiş olmuyor muyum?
Müşteri olarak mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Tahsin 110 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 26.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize ödeme tipi değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön