27 Mart 2013 #1709209

Turkcell Faturanın İadesini İstiyorum!

Daha önce kampanyalı vınn hattımı kapatmak istemiş, fazladan fatura ödemek istemediğimi yetkililere bildirmiştim. Gerek Alaşehir TiM gerekse müşteri hizmetleri erken kapama yapamayacaklarını son gün bile olsa 219 TL erken kapatma bedeli ödemem gerektiğini söylediler.


Kullanmadığım ayın faturasını ödemek istemediğimden 21 şubat saat 11.44 te görüştüğüm 917*** sicil nolu D. Hanım 1 mart tarihinde hattımı kapatmamı ve faturayı ödedikten sonra iade işlemi yapılacağını söyledi. 1 Martta hattımı kapatmak için aradığım ve görüştüğüm 6007**** sicil nolu Ç. Hanım geri ödemenin mümkün olmadığını söyledi.Haksız kesilen faturamın iadesi için gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Mustafa 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizi 28.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön