28 Ağustos 2013 #1980466

Turkcell Faturamı Mail Yoluyla Alamıyorum!

Turkcell hat kullanıyorum bir önceki aya ait ödediğim faturamı mail almak için Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. 25 dakika uğraşmama rağmen faturamı mail alamadım gerekçeleri ise daha önceden mail aboneliğim olmayışı imiş.


Hangi teknoloji çağında yaşadığımızı Turkcell bilmiyor galiba. Bu kadar basit bir isteği yapmadıkları için onları şiddetle kınıyorum. Çok basit olan bir maili atamıyorlar. Aboneleri zor durumda bırakıyorlar ve de şikayet formu açın benim adıma dediğimde de böyle bir uygulama yok diyorlar. Bunlardan nasıl hizmet alacağız? Müşteri hizmetlerinin memnuniyeti sıfır derecede diyebilirim.

Mustafa 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 02.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize e-posta aboneliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön