09 Eylül 2013 #2001087

Turkcell Faturamda Katma Değerli Servis Ücretleri Var!

530021**nolu data kullanıcısıyım. Temmuz ayı faturama 12. 00 ağustos faturama ise 48. 40 TL katma değerli servisler adı altında kesinti vardı. Müşteri hizmetleriyle görüşmem sonrasında Tikle resim logo melodi servisi olarak kesildiğini öğrendim. BTK kuralları çerçevesinde sms onayım olmadan bilgim dışında bu servise üye edildim.


Turkcell altyapısını kullanarak bilgilerime ulaşıldığını kabul ediyor fakat kullanmadığım, onay vermediğim servis için kesilen tutarın iadesinin yapılamadığını bildirdi. Ayrıca yine Turkcell müşteri hizmetlerinden iade işlemi için bu servisin müşteri hizmetleri yardımcı olmazsa şikayet sitelerine başvurabileceğim bu şekilde de firmanın iade yapacağı bilgisi verildi.

Zuhal 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizi 14.09.2013 tarihinde GSM numarasından sizi aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön