21 Ocak 2016

Turkcell Faturama Yansıyan Haksız Bedelin İadesi!

Turkcell hesabım uygulamasından kullanım bilgilerime bakarken güncel fatura tutarının 59 TL 'den 74.58 TL olarak değiştiğini fark ettim. Müşteri temsilcisini aradığım da Goller cepte aboneliği yaptırdığımı iptalini gerçekleştirebileceğini fakat fatura tutarının iadesini yapamayacağını söyledi.
Goller cepte uygulaması için hiçbir talebim, mesajım ve Turkcell çalışanlarıyla hiçbir sözlü iletişimim olmamıştır. Müşteri temsilcisine bunun nasıl olabileceğini sorduğumda yanlışlıkla bir mesaja reklama dokunduysanız bile abonelik yapılabilir dedi. Bu bir haksızlık değil midir? Kullanmadığım, haberimin bile olmadığı bir abonelik için benden kesilen bedelin
iadesini rica ediyorum.

Nesrin 104 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 25.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Goller Cepte Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön