09 Eylül 2013 #2001693

Turkcell Faturama Logo Melodi Tıkla Servisi Ücreti Yansıtıyor!

1 yıldan fazla bir süredir Turkcell 3G Vınn kullanmaktaydım. İsmini ilk kez Turkcell yetkililerinden duyduğum "Logo Melodi Tıkla" servisine yine Turkcell'li yetkililerce yapılan açıklamaya göre bir linke tıklamam neticesinde üye olmuşum. Turkcell tarafından son iki faturamda bu servis hizmeti karşılığında 48'er TL ücret talep edilmiştir.


3G Vınn internet hizmeti almak amacıyla talebim olan aboneliğimin bu tip servislere üye olmaya açık tutulması ve oldukça maliyetli bu servislere üyeliğin kolay ve hataya açık olması yanlış bir uygulamadır.


Kullanılmayan bu servis nedeniyle Turkcell tarafından talep edilen ücretler iptal edilmeli ve bu servis için yapmış olduğum ödemeler iade edilmelidir.

Serdar 192 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön