24 Mayıs
Yorum Yap
#10477654

Turkcell Faturama İstinaden Ercin Hukuk Bürosu Tarafından İcra Takibi Yapıldığı Mesajı Geldi

Yıllardır Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanıcısıyım, faturalarımı da aksatmadan ödüyorum. Bu sabah cep telefonuma Turkcell faturama istinaden Ercin Hukuk Bürosu tarafından icra takibi yapıldığı mesajı geldi. Ben faturalarımı düzenli ödüyorken nasıl böyle bir mesaj gelebilir? Hadi geldi diyelim öncesinde hiçbir uyarı / bilgilendirme yapılmadan direkt icra takibi mi başlatılır. Turkcell gibi büyük bir firma böyle kalitesiz hukuk büroları ile mi çalışıyor?

Ertan 986 Okunma

Cevaplar

  • Ertan'ın Teşekkür Mesajı28 Mayıs

    Biz de Ercin Hukuk firmasını aradık, konunun bizimle ilgisi olmadığını, muhtemelen bir önceki hat sahibine ait olduğunu, bilgi güncellemesi yapılacağını belirttiler. Şu an için bir sorunumuz kalmadı, teşekkürler.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs

    Müşterimiz ile 28.05.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları