30 Ağustos 2013

Turkcell Faturama İnternet Ücreti Yansıtmış!

Yaklaşık 40 gün kadar önce Turkcell'i arayarak internet paketimi iptal ettirdim. İptal işleminde fatura danışmanına faturama ücret yansıyıp yansımayacağını sordum. Bu ay ücret yansıyacaktır fakat bir daha yansımayacak dedi. Bunun üzerine 10 gün kadar sonra 79 liralık fatura ödedim (bugün ayın 29. 08. 2013'ü ve bu gün gelen fatura bilgime göre internet ücreti mevcuttur.

Müşteri hizmetlerini arayarak bilgi aldım fakat farklı konuştuğum iki müşteri temsilcisi birbirinden bağımsız bir şekilde ayrı ayrı nedenler sundular. Bu faturayı ödemek istemediğimi dile getirdim fakat yapabileceğimiz bir şey yok diyerek şikayet formu oluşturmadılar.

Hüsame 20 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 04.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet paketi iptaline dair bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön