29 Ağustos 2013 #1982586

Turkcell Faturama Gereksiz Ücretler Ekliyor!

15 yıldan fazladır Turkcell müşterisiyim. Fakat aradığım zaman fatura detay açıklamalarıyla ilgili net bilgi alamadım. Sorunum şu benim telefonum uluslararası görüşmeye kapalı,ve ağustos-eylül 2013 faturalarımda yurt dışına atılan mesaj ücreti var. Ben ısrarla atmadığımı söylememe rağmen
bana verilen yanıt atmasaydınız gelmezdi kelimesi çok rahatsız etti.


Bana bu aylarla ilgili ne yazdığımı da gösteren bir belge sunulmasını istiyorum. Eğer veremez veya ispat edemezseniz hattımı kapattıracağım. Ben müşteriyim ve ne yaptığımı yıllardır bilirim, sizin elemanınız isminin M. olduğunu söyledi, 28. 08. 2013 'de saat 19. 00-19. 30 arasında görüştüm. Bilgi verin.

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön