26 Eylül 2013

Turkcell Faturama Fixmobi Ücreti Yansıtmış!

533133**** Turkcell internete Fixmobi.com'a tıklayarak herhangi beyanda bulunmadan üye olmuşum. Bu Turkcell faturama 30 TL gibi ekstra bir ücret olarak yansıdı. Turkcell müşteri hizmetlerini defalarca arayıp şikayette bulunup derhal kapatılmasını istediğim ve bu durumu belirtiğim takdirde 25. 09. 2013 tarihinde fixmobi'den gelen mesajla üyeliğin iptal edilmediği ortaya çıkmıştır.

Turkcell müşteri hizmetlerine bana yapılan yanlış beyan, yanlış bilgilendirme, müşteriyi mağdur etmek için çok teşekkür ederim. Çünkü +20 TL ekstra bir ücret daha ödeyeceğim.
Fixmobi.com'la bir tıkla üye olunup insanlar rahatlıkla mağdur ediliyormuş. Turkcell'de ortak alt yapı olduğu için teşekkürler.

Mustafa 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizi 03.10.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön