09 Mart 2015

Turkcell Faturam Yüksek Geliyor.

39 TL paket kullanıyorum. Şubat faturası 102 TL ve 7 Mart tarihi itibariyle güncel faturam 68 TL görünmektedir.
Müşteri hizmetlerini aradığımda kontra dijital isimli bir firmanın üyesi olduğumu ve abonelik ücreti kesildiğini söylediler.
İsmini dahi ilk defa duyduğum bu firmaya bilgim olmadan nasıl olur da benim adıma ödeme yapılır.

Turkcell gizlilik ilkesi ne oldu?
İşimizi gücümüzü bırakıp, birileri bizi bir yere üye yapmış mı diye durmadan fatura mı takip edeceğiz. Nasıl olur da Turkcell müsaade veya teyit almadan benim adıma böyle ödeme yapar. Fazladan yapmış olduğum ödemeleri iadesini talep ediyorum. Ödemeyi yaptığınız kontra digital denen firmayı lütfen siz muhatap alınız.

Ugur 101 Okunma

Cevaplar

 • Ugur19 Mart 2015

  Faturama fazladan yansıtılan 84,00 TL'yerine 54,00 TL iade yapılmıştır.

 • Ugur19 Mart 2015

  Faturama fazladan yansitilan 84,00 TL'yerine 54 TL iade yapılmıştır.

 • Turkcell Temsilcisi13 Mart 2015

  Müşterimiz ile 13.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize servis üyelikleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ugur09 Mart 2015

  Ayrıca Talep ve şikayetler ile ilgili müşteri. [email protected] adresinden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerinden sizlere ulaşabileceğimi biliyorum. İnsanların şikayetlerini neden bu siteye yazdığını düşünüyorsunuz? Sizin bu konuda bir eksikliğiniz olabilir mi?

 • Ugur09 Mart 2015

  Bu problemi bu site ile çözmek istiyorum. Musteri hizmetleriniz konuyu çözebilecek düzeyde egitim almamışlar ve yetkilendirilmemişler, dolayısıyla yardımcı olamıyorlar. En kısa surede mağduriyetimi gidermenizi (inanmasamda) temenni ediyorum. Bahsi gecen sahtekar firmanın size sunduğu sözleşmeyi de tarafıma göndermenizi talep ediyorum. Ellerinde yazılı bir metin olmadan hesabımı borçlandırmış olamazsınız. Mağduriyetimin giderilmemesi halinde yasal mercilere başvurup bu hırsızlığın peşini bırakmayacağımı ve şirketime kayıtlı 49 hattı da iptal edeceğimi belirtirim. Kolay gelsin.

 • Turkcell Temsilcisi09 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön