20 Mayıs 2015

Turkcell Faturam Yüksek Geldi!

Eşimin cep telefonu hattı için mobil ödeme onayı vermediği halde ilgili operatörün müşteri hizmetlerinden öğrendiğimize göre Oasis Games adlı bir oyun firmasına 29.04.2015'de iki kez 60 ve 75 TL olmak üzere toplam 135 TL çekilmiş ve bize fatura edilmiş.


Facebook üzerinden insanları yanıltmak suretiyle SMS onayı alarak (ilgili operatör öyle söyledi) para alıyorlar. İlgili operatöre hesabımızdan mobil ödeme yapılabilmesi için onay vermedik. Şikayetçiyiz, maddi mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyoruz.

Barış 255 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Müşterimizi 21.05.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön