28 Ocak 2014 #2262203

Turkcell Faturam Yüksek Geldi!

07 şubatta ödemem gereken faturama baktığımda 116 tl geldiğini gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım. Bana almış olduğum paketten dolayı geldiğini söylediler. Bana dakikalarınız bitmesin 5 tl 250 dk diye bir mesaj gelmiş bende evet yazıp 2222'ye gönderişim. Ancak bu dakikaları evden kullanırsam o süreye dahilmiş ev dışında kullanırsam dahil değilmiş. Ben bunu bilmiyordum dedim. Mesajda yazıyor dediler ne yazıyor işte okudular.


En sonunda da evden bol bol konuşun yazmışız ya denildi. Evden bol bol konuşun yazıyor olması dışardan konuşulamaz anlamına gelmez. Eğer böyle birşey varsa abonenizin mağdur olmaması için açıklayıcı bir ibare eklenmelidir. Durumun incelenmesi mağduriyetimin önlenmesini rica ederim.

Umut 358 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizi 29.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön