07 Mayıs 2013 #1783504

Turkcell Faturam Yüksek Geldi!

Marmara Üniversitesi ,Halkla İlişkiler ve Reklamcılık,4.sınıf öğrencisiyim faturamla ilgili sorun yaşamaktayım ve müşteri temsilcisinden yeterli yardımı alamadım .Turkcell hat alma işlemleri sırasında Turkcell bayi yetkilileri tarafından yanlış bilgilendirilme sonucu paketimin kullanım ücretinin yaklaşık 4 buçuk katı kadar fazla bir ücretlendirilme ile Turkcell tarafından mağdur edildiğimi düşünüyorum.Bu Turkcelllinin kafası şuan hiç rahat değil ! Sevgili Turkcell -Turkcell 'de herşeyin merkezinde insan var demişsiniz bir birey olarak yardımınızı bekliyorum ve ne kadar merkezdeyim merak ediyorum?

Fatma 102 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 16.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura kalemleri hakkında bilgi verilerek tarife danışmanlığı yapılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön