27 Mayıs 2016

Turkcell Faturam Aylardır Adresime Teslim Olmuyor

Aylardır defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen faturam adresime basılı olarak ulaşmıyor. Her defasında da mail olarak gönderme teklifi yapılıyor. Adresiniz bulunamadı bahanesi ile hep bu isteğim yerine getirilmiyor. İnegöl'ün en merkezi yerinde bu adres açıkça belirtmeme rağmen nasıl bulunamıyor anlamıyorum. Gerçekten artık nasıl çözüleceğini de bilmiyorum.

Samet 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 31.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Samet27 Mayıs 2016

    Bu şikayeti size zaten belirttiğiniz numaradan defalarca kez yaptım ve sonuç alamadım. Turkcell gibi bir firma bir kağıt parçasını aylardır adrese ulaştırmaktan aciz olmamalı. Muhasebeye bu kayıtları belirtemediğim için her ay kaybım oluyor. Bence siz bu klişelerin dışına çıkın ve bir zahmet şu işi çözün artık. Ve bence çözüm bu numarada değil.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön