16 Mayıs 2013 #1801112

Turkcell Faturalı Hattımı Sözleşmem Dolduğu Halde İptal Edemiyorum!

3 ay önce üç aylık faturalı vınn kampanyasında faydalanıp vınn aldım. Alırken sormuştum 3. ayın sonunda iptal ettirebilir miyim diye onlar da tabi olur son faturadan önce gelirseniz iptal ederiz hattınızı faturasız olarak kullanabilirsiniz dediler.


Son fatura 10.05.2013 de kesildi vınndaki internet kullanım hakkımın süresi 18.05.2013 de bitiyor. Artık faturasıza geçmek istediğimi söylediğimde bunun bu ay için mümkün olmadığını 3 aylık alınan vınnların 4 ay kullanıldıktan sonra iptal edilebileceğini söylediler. Ben kullanmak istemiyorum. İhtiyacım da yok. Gerekirse faturasız olarak kullanırım zaten. Neden sözleşmemin dolduğu tarihte iptal edemiyorum? Acele cevap yazarsanız sevinirim..

Yusuf 45 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön