Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Turkcell Faturalı-Faturasız Geçiş Mağduriyeti

profile
Murat
17 Şubat 17:09
672

Rahat tarifeye geçmeden önce 420 TL yükleme yaptım. Sonrasında, faturalı gibi görünen ama faturasız olan bir tarifeye geçiş yaptım. 165 TL'lik paketi bir ay boyunca kullandım. Dün, faturasız hatta TIM üzerinden geçiş yaptım ve yüklediğim TL sıfırlandı. Öğrendim ki, 1 yıllık vergi de bu tutardan düşülmüş. 165 TL paket ücreti ve 165 TL vergi ödedim, geriye kalan miktarın nerede olduğunu sorduğumda net bir cevap alamadım. Bu durum, i yokuşa sürmek ve müşteriyi aldatmak anlamına geliyor. Konuyla ilgili desteğinizi bekliyor ve teşekkür ediyorum.

Turkcell Logo
19 Şubat 09:42 (Şikayetten 1 gün sonra)

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo
19 Şubat 10:09

Değerli Müşterimiz, Paket haklarınız bittiğinde tarafınıza SMS ile bilgi verilmektedir. Kullanımın devamı halinde hattınızda paketiniz yoksa mevcut TL bakiyenizden düşüş olmaktadır. Hattınızda tanımlı paketleri, kullanım hareketlerinizi ve size özel kampanyalarımızı Turkcell uygulamasından inceleyebilirsiniz. http://turkcell.li/indir Yurt içi tüm konuşma ve mesajlaşma paketlerinde anında, internet paketlerinizde ise en fazla son 1 saat hariç olacak şekilde bu bilgileri görebilirsiniz. http://turkcell.li/indir Saygılarımızla, Turkcell

Murat
Murat
19 Şubat 13:10

Cevabınız için teşekkür ederim, fakat 1 yıllık verginin mevcut tl den düşeceğini, paket ücretinin peşinen tl'den alınacağını ne de olsa tl si var buna el koyalım bilgisinin neden verilmediğini açıklar mısınız? Daha şikayetlerim bitmedi. BTK'ya ve TSE'ye şikayetlerimi yazacağım. Sonrası da Tüketici Hakem Heyeti ne dava açacağım. Bilginize rica ederim.

Benzer Şikayetler

1

Turkcell Kullanmadığım Hatta Aylarca Üst Üste Açma Kapama Yaptı

profile
Mustafa
12 Ekim 2023 15:10
1.402
Turkcell Kullanmadığım Hatta Aylarca Üst Üste Açma Kapama Yaptı
1

Mersin Sayapark Turkcell Hatalı Bilgi İle Kredi Kullandırımı Yapıyor

profile
Emre
21 Ağustos 2023 11:30
850

Turkcell Fahiş Zam Yapıyor!

profile
Oğuz
25 Mayıs 2023 21:40
576
2 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz