04 Eylül 2013 #1992400

Turkcell Faturalarımı Fazla Yolluyor!

Turkcell'de her ay bir şekilde fatura fazlalığı ile karşılaşıyorum. Aradığımda ise bir yerlere üye olduğumu ya da giriş yaptığımı söylüyorlar ama böyle bir şey olmadığına eminim. Neymiş yaz yolla ve 4 play yaz yolla diye bir servise üye olmuşum ondan oluyormuş. Ondan sonra olmuşsun diyorlar şu Turkcell'e ödediğim paranın hakkı hesabı yok. En kısa zamanda hattımı tamamen kapatacağım. Paramın da iadesi içinde elimden geleni yapacağım bu işin peşine bırakmayacağım.

Yıldız 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizi 13.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön