19 Mart 2013 #1694691

Turkcell Faturaları Kabartıyor!

3 adet Turkcell hattım var. Aralık ve Ocak ayında bir hattımdan bilgim dışında yurtdışına 2 şer mesaj gönderimi olmuştu. Telefonum yurtdışı aramalara kapalı olmasına rağmen mesaj gitmesi ilginç. İtirazlarım sonucu Şubat ayında yurtdışı mesajı sorunu ile karşılaşmadım. Ancak bu ay faturamın kabardığını gördüm müşteri hizmetlerini aradığımda yurtdışına 5 kısa mesaj gönderimi olduğunu öğrendim.


Hattımdan bilgim dışında mesaj gönderilmektedir. Turkcell bu konuda en ufak bişey yapmamaktadır. Bu nedenle turkcelin oyunu olduğunu düşünmekteyim. Turkcelin fatura kabartmaktaki yeni oyunu bu mudur. Turkcell sorunuma çözüm bulmadığı için hatlarımı başka operatöre taşıyacağım.

Sibel 53 Okunma

Cevaplar

  • Sibel20 Mart 2013

    Turkcell'in sorunuma çözüm odaklı yaklaşmaması sebebiyle Turkcell'de mevcut 2 hattımı başka operatöre taşımak için 19.03.2013 tarihi itibariyla talepte bulundum diğer hattımı da önümüzdeki hafta başka operatöre taşıyacağım. Turkcell çözüm bulamadığı sorunlar sebebiyle sanırım müşteri kaybetmeye devam edecek.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 19.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize yurtdışı sms kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön