01 Kasım 2016

Turkcell Faturalandırma!

3 yılı aşkındır bir Turkcell kullanıcısı olarak tarafıma beyan ettiğiniz tüm teklifleri önerileri neredeyse hepsini kabul ettim yararıma olur diye ancak sabit olarak geleceğini düşündüğüm faturamın her ay çok yüksek rakamlarda gelmesi ve bana paket aşımı yapmama rağmen "M*** Bey tarifenizi ve kullanım bilgilerinizi kontrol ettiğimiz de kullanmış olduğunuz tarifenin size yetmediğini internet kullanımınız SMS ve arama kullanımınızın çok daha üstünde olduğunu kontrol ederek size uygun tarifenin bu olduğunu düşünüyoruz bu tarifeyle daha tasarruflu bir ay geçireceğinizin bilgisini verebiliriz" şeklinde bir dönüş beklerdim. Abonesi olduğum günden itibaren faizi ile birlikte alınan tüm ekstra ücretlendirmelerin tarafıma iade edilmesini iade edilmemesi durumunda BTK ile görüşeceğimi tarafınıza beyan ederim.

Leyla 102 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimizi 03.11.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön